Ilmainen toimitus yli 75 € tilauksesta
Spurs-fanit sanovat "tervetuloa kotiin" Tony Parkerille
16 Jan

Spurs-fanit sanovat "tervetuloa kotiin" Tony Parkerille

Eilen AT&T Center Arena koki Tony Parkerin ensimmäisen paluun vierailijaksi. Hänellä oli Hornets NBA fanipaidat, mutta Spurs-fanit eivät syyttäneet häntä lainkaan. Sen sijaan he maksoivat hänelle kunnian lämpimästi ja sanoivat "Tervetuloa kotiin" hänelle.

Fanit ovat hyvin tietoisia siitä, mitä tämä mies on tuonut San Antonion kaupunkiin: neljä NBA-mestaruutta! Hän oli pelannut Spursilla 17 vuotta. Se on lähes koko NBA-uransa. Mitä muuta voit pyytää häntä osallistumaan? Joten vaikka hänellä olisi Charlotte Hornets Pelipaita, hän on edelleen Spursin perhe. Valmentaja Gregg Popovich vastasi myös emotionaalisesti paluunsa.

Hän sanoi: "Näiden vuosien aikana hän on minulle hyvin erityinen nuori mies. Olen aina tuntenut hänen toisen isänsä. Hän on minun elinikäinen ystäväni ja mies, jota minä aina välitän."

Esittelyssä olevat tuotteet